Të gjitha kategoritë
ENEN

Produkt shfaq

Shfaqja e produktit
Nitrat plumbi
Nitrat plumbi
VIEW MË SHUMË
Gize Frit
Gize Frit
VIEW MË SHUMË
Direkt Në Frit
Direkt Në Frit
VIEW MË SHUMË
Frit transparente
Frit transparente
VIEW MË SHUMË
Cover Coat Frit
Cover Coat Frit
VIEW MË SHUMË
Pallto e bluar Frit
Pallto e bluar Frit
VIEW MË SHUMË

RRETH US

RRETH
ABOUT us

Kimikatet Joylong Co, Ltd është një kompani profesionale e importit dhe eksportit e cila është e specializuar në prodhimin dhe eksportimin e fritave të smaltit me cilësi të lartë dhe plehrave kokrrizore të borit dhe materialeve të tjerë kimikë.

                       

Kompania jonë është themeluar në vitin 2005. Në katërmbëdhjetë vitet e fundit, ne ndërtuam bazën tonë të prodhimit të frutave të smaltit dhe plehut të grimcuar bor. Gjithashtu ne kemi gjetur furnizues të qëndrueshëm dhe të besueshëm të karabit të borit dhe boraksit/acidit borik dhe karbonatit/hidroksidit të litiumit dhe materialeve të tjera kimike. Produktet tona janë eksportuar në Amerikën e Jugut dhe Azinë Lindore të Mesme dhe Juglindore dhe Afrikë etj…

MË SHUMË

KONTAKT us

KONTAKT

Kompania: Joylong Chemicals Co, Ltd.

Adresa: Rm3708-3715, Ginza, Huijin Int'l Building, No.380, Furong Mid-Rd, Changsha, Hunan, China

Tel:0086-731-82188795/85553680/85591392

Faksi: 0086-731-85360699

Kodi postar: 410015

E-mail: [email mbrojtur]

Faqja e internetit:https://www.wejoylong.com

KONTAKT