сите категории
ENEN

Производ прикажување

Екран за производи
Нитрат за олово
Нитрат за олово
ГЛЕДАЈ ПОВЕЌЕ
Фрит од леано железо
Фрит од леано железо
ГЛЕДАЈ ПОВЕЌЕ
Директен на Фрит
Директен на Фрит
ГЛЕДАЈ ПОВЕЌЕ
Транспарентен Фрит
Транспарентен Фрит
ГЛЕДАЈ ПОВЕЌЕ
Покријте палто Фрит
Покријте палто Фрит
ГЛЕДАЈ ПОВЕЌЕ
Мелено палто Фрит
Мелено палто Фрит
ГЛЕДАЈ ПОВЕЌЕ

ЗА US

ЗА
ABOUT us

Копродукции Joylong Chemicals, Ltd е професионална компанија за увоз и извоз која е специјализирана за производство и извоз на високо квалитетни емајлови пржени и грануларно ѓубриво од бор и други хемиски материјали.

                       

Нашата компанија е основана во 2005 година. Во изминатите четиринаесет години, ние градиме своја сопствена производствена база на емајл пржени и грануларно ѓубриво за бор. Исто така, најдовме стабилен и кредибилен добавувач на бор карбид и боракс / борна киселина и литиум карбонат / хидроксид и други хемикалии материјали. Нашите производи се извезуваат во Јужна Америка и Мидест-источна и југо-источна Азија и Африка итн ...

ПОВЕЌЕ

КОНТАКТ us

КОНТАКТ

Компанија: Joylong Chemicals Co., Ltd.

Адреса: Rm3708-3715, Гинза, Меѓународна зграда Huijin, No.380, Furong Mid-Rd, Чангша, Хунан, Кина

Тел:-0086 731 82188795-/85553680/85591392

Факс: 0086-731-85360699

Поштенски Код: 410015

Е-пошта: [заштитена по е-пошта]

Веб-страница:https://www.wejoylong.com

КОНТАКТ