сите категории
ENEN
Контактирајте нѐ

КОНТАКТ us

Компанија: Joylong Chemicals Co., Ltd.

Адреса: Rm3708-3715, Гинза, Меѓународна зграда Huijin, No.380, Furong Mid-Rd, Чангша, Хунан, Кина

Тел:0086-731-82188795/85553680/85591392

Факс: 0086-731-85360699

Поштенски Код: 410015

Е-пошта: [заштитена по е-пошта]

Веб-страница: https://www.wejoylong.com

СОВЕТНИЧКА ПОРАКА

Ве молиме, пополнете ги информациите за соработка.

Контактирајте нѐ

Жешки категории